Zeitgard - Nanogold krem na dzień Zobacz większe

Zeitgard - Nanogold krem na dzień

28182

Nowy produkt

Nanogold krem na dzień – krem o jedwabistej teksturze do ekskluzywnej pielęgnacji skóry po 30-tym roku życia. Substancje czynne - złoto koloidalne, a także kompleks Aglycal, TIMP – Peptiden oraz Univul A dbają o ochronę skóry przed wczesnym starzeniem się spowodowanym czasem i ekspozycją na promienie UV, a proteiny jedwabiu nawilżają, uelastyczniają i wygładzają. Idealna baza pod makijaż.

 

 

Więcej szczegółów

119,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Skład i działanie:

 

Nanogold (złoto koloidalne) - zmniejsza powstawanie zmarszczek, regeneruje już istniejące, a ponadto nawilża skórę i likwiduje przebarwienia skórne. Tworzy na skórze ochronny film zapobiegający szkodliwemu działaniu czynników zewnętrznych.

 

Aglycal® - opiera się na wyjątkowej, opatentowanej substancji czynnej z mącznicy lekarskiej. Chroni skórę przed wolnymi rodnikami (które powstają przede wszystkim przy ekspozycji na promieniowanie UVA) i tym samym przed degradacją składników macierzy komórkowej. Pomaga zachować elastyczność skóry.

 

TIMP - Peptidenpomaga zapobiegać starzeniu się skóry, które jest spowodowane zarówno upływem czasu, jak i ekspozycją na promienie UV.

 

Univul A® –opatentowana substancja czynna chroniąca przed promieniowaniem.

 

Proteiny jedwabiu - zawierają aż 18 z aminokwasów, które przypominają budową strukturę naszej skóry, dlatego bardzo łatwo w nią wnikają, utrzymują jej sprężystość i elastyczność, opóźniają pojawienie się zmarszczek. Proteiny jedwabiu mają również zdolność zatrzymywania wody w naskórku, co sprzyja zachowaniu odpowiedniego poziomu nawodnienia skóry. Kosmetyk zawierający jedwab silnie przylega do powierzchni skóry, co w efekcie daje uczucie wspaniałej gładkości.

 

Luksusowa, jedwabista tekstura

Daje poczucie elastycznej, gładkiej skóry.

Chroni przed promieniami UV.

Chroni włókna kolagenowe.

 

Aplikacja:

Nakładać codziennie rano na oczyszczoną skórę. Idealna baza pod makijaż.

Pojemność - 50 ml.