Zeitgard - Nanogold krem na noc Zobacz większe

Zeitgard - Nanogold krem na noc

28183

Nowy produkt

Nanogold krem na noc– ekskluzywny krem intensywnie pielęgnujący skórę podczas snu. Polecany osobom po 30-tym roku życia. Substancje czynne - złoto koloidalne, a także TIMP – Peptiden oraz SYN® - COLL® dbają o ochronę skóry przed wczesnym starzeniem się i wspomagają odbudowę naturalnego kolagenu, natomiast proteiny jedwabiu nawilżają i uelastyczniają skórę.

 

Więcej szczegółów

139,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Skład i działanie:

 

Nanogold (złoto koloidalne) - zmniejsza powstawanie zmarszczek, regeneruje już istniejące, a ponadto nawilża skórę i likwiduje przebarwienia skórne. Tworzy na skórze ochronny film zapobiegający szkodliwemu działaniu czynników zewnętrznych.

 

TIMP - Peptidenpomaga zapobiegać starzeniu się skóry, które jest spowodowane zarówno upływem czasu, jak i ekspozycją na promienie UV.

 

SYN® - COLL®opatentowana substancja czynna bazująca na niewielkim peptydzie, który wspiera tworzenie kolagenu. Wyrównuje każdy deficyt kolagenu w skórze i sprawia, że ta wygląda młodziej.

 

Proteiny jedwabiu - zawierają aż 18 z aminokwasów, które przypominają budową strukturę naszej skóry, dlatego bardzo łatwo w nią wnikają, utrzymują jej sprężystość i elastyczność, opóźniają pojawienie się zmarszczek. Proteiny jedwabiu mają również zdolność zatrzymywania wody w naskórku, co sprzyja zachowaniu odpowiedniego poziomu nawodnienia skóry. Kosmetyk zawierający jedwab silnie przylega do powierzchni skóry, co w efekcie daje uczucie wspaniałej gładkości.

 

Luksusowa, bogata tekstura.

Regeneruje skórę w nocy.

Redukuje pierwsze drobne zmarszczki.

Wspomaga odbudowę włókien kolagenowych.

Przywraca skórze naturalną sprężystość.

 

Aplikacja:

Nakładać codziennie wieczorem na oczyszczoną skórę.

Pojemność -  50 ml.