Nanogold zestaw Zobacz większe

Nanogold zestaw

28188

Nowy produkt

Nanogold zestaw - wyjątkowy zestaw ekskluzywnych kosmetyków do codziennej pielęgnacji twarzy, mogących zapobiegać przedwczesnemu starzeniu się skóry, spowodowanemu głównie działaniem światła. W skład zestawu wchodzą:

Nanogold tonik - 125 ml, Nanogold krem na dzień - 50 ml, Nanogold krem na noc - 50 ml.

Więcej szczegółów

239,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

 

Skład i działanie aktywnych składników zawartych w serii produktów Nanogold:

 

Nanogold (złoto koloidalne) - zmniejsza powstawanie zmarszczek, regeneruje już istniejące, a ponadto nawilża skórę i likwiduje przebarwienia skórne. Tworzy na skórze ochronny film zapobiegający szkodliwemu działaniu czynników zewnętrznych.

 

Aglycal® - opiera się na wyjątkowej, opatentowanej substancji czynnej z mącznicy lekarskiej. Chroni skórę przed wolnymi rodnikami (które powstają przede wszystkim przy ekspozycji na promieniowanie UVA) i tym samym przed degradacją składników macierzy komórkowej. Pomaga zachować elastyczność skóry.

 

TIMP - Peptidenpomaga zapobiegać starzeniu się skóry, które jest spowodowane zarówno upływem czasu, jak i ekspozycją na promienie UV.

 

Univul A®substancja czynna chroniąca przed promieniowaniem.

 

Proteiny jedwabiu - zawierają aż 18 z aminokwasów, które przypominają budową strukturę naszej skóry, dlatego bardzo łatwo w nią wnikają, utrzymują jej sprężystość i elastyczność, opóźniają pojawienie się zmarszczek. Proteiny jedwabiu mają również zdolność zatrzymywania wody w naskórku, co sprzyja zachowaniu odpowiedniego poziomu nawodnienia skóry. Kosmetyk zawierający jedwab silnie przylega do powierzchni skóry, co w efekcie daje uczucie wspaniałej gładkości.

 

SYN® - COLL®opatentowana substancja czynna bazująca na niewielkim peptydzie, który wspiera tworzenie kolagenu. Wyrównuje każdy deficyt kolagenu w skórze i sprawia, że ta wygląda młodziej.

 

Pantenol – ma właściwości łagodzące, łatwo wnika w głąb skóry, skutecznie nawilża skórę, nadając jej miękkość i elastyczność.

Olejek z zarodków ryżu – wspomaga pielęgnację nawilżającą, ma właściwości odżywcze.

 

 Zestaw Nanogold:

Redukuje pierwsze drobne zmarszczki.

Wspomaga odbudowę włókien kolagenowych.

Przywraca skórze naturalną sprężystość.

Chroni skórę przed promieniami UV.

Chroni skórę przed fotostarzeniem i zmianami związanymi z upływem czasu.

Głęboko nawilża i regeneruje.

Zawiera kosmetyki o luksusowej, jedwabistej teksturze, które rozpieszczają skórę.

 

 

Suma cen poszczególnych produktów - 258,00 zł.