Serox preparat do pielęgnacji przeciwzmarszczkowej Zobacz większe

Serox preparat do pielęgnacji przeciwzmarszczkowej

28236

Nowy produkt

Serox preparat do pielęgnacji przeciwzmarszczkowej - intensywny koncentrat do stosowania miejscowego na zmarszczki mimiczne dla kobiet od ok 35-ego roku życia. Innowacyjna formuła oparta została na substancjach czynnych, takich jak Argireline®, Gatuline Expression®, Dynalift® oraz kwas hialuronowy.

Więcej szczegółów

139,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Innowacyjne kosmetyki z serii Serox:

 • Opracowane zostały z myślą o kobietach od ok 35-ego roku życia.
 • Dedykowane kobietom zmagającym się ze zmarszczkami mimicznymi wokół oczu, ust i na czole.
 • Pomagają uniknąć zmarszczek powstałych na skutek przesuszenia skóry.
 • Są alternatywą dla botoxu
 • Stanowią alternatywę lub kontynuację dla profesjonalnych zabiegów w gabinecie kosmetycznym.
 • To szansa na zdrową, jędrną cerę i młody wygląd.

Główne substancje czynne Seroxu:

Argireline® to alternatywa dla botoxu – bez efektu paraliżu mięśni. Argireline® to niewielka proteina, która blokuje synapsy dróg nerwowych. Komórki nerwowe i komórki mięśniowe tracą w ten sposób możność wzajemnej komunikacji. W rezultacie muskulatura twarzy rozluźnia się, dzięki czemu dochodzi do redukcji występowania zmarszczek [występuje we wszystkich kosmetykach w tej serii].

Ameliox® to zespół liposomalny, składający się z karnozyny i antyutleniaczy. Ameliox® odkłada się pomiędzy mającymi spiralną formę włóknami kolagenu i zapewnia ich przeciwstawne ustawienie. Ponadto Ameliox® zapobiega zanikaniu włókien kolagenu. Skóra zachowuje swą elastyczność, a zarazem poprawia się jej jędrność. Antyutleniacze chronią skórę przed stresem oksydacyjnym. W rezultacie skóra ulega wygładzeniu i zmniejsza się ilość zmarszczek mimicznych [występuje w kremie Intensive Result i w Serum Instant Result].

Polylift® to wyciąg ze słodkich migdałów o działaniu ujędrniającym, liftingującym i podtrzymującym skórę [występuje w kremie Intensive Result i w Serum Instant Result].

Matrixyl® to kompleks substancji czynnych, który chroni skórę przed starzeniem się. W przypadku zmarszczek wykazuje większą aktywność niż witamina c i sprawia, że skóra wygląda bardziej świeżo i młodo [występuje w kremie Intensive Result].

Hyaluronic Spheres® to mikroskopijnej wielkości kuleczki liofilizowanego kwasu hialuronowego. Kuleczki te "wstrzeliwane" są w skórę. Kiedy dochodzi do styczności z wilgocią, zwiększają one swoją objętość, wypełniając w ten sposób puste miejsca pod zmarszczkami. Zmarszczki zostają jakby wypchnięte na zewnątrz i „wygładzone” [występuje w kremie Intensive Result].

Gatuline Expression® to wyciąg z tropikalnej rośliny o nazwie Acmella oleracea, który pozwala uzyskać efekt jak po zastosowaniu botoxu (powoduje natychmiastowe rozluźnienie mięśni), jednak jest to naturalna, bezpieczna substancja [występuje w Profesjonalnych płatkach pod oczy Serox i w Preparacie do pielęgnacji przeciwzmarszczkowej Serox] .

Dynalift® to roślinna substancja czynna o działaniu napinającym. Wyraźnie wygładza nierówności skóry [występuje w Preparacie do pielęgnacji przeciwzmarszczkowej Serox].

 

Serox preparat do pielęgnacjo przeciwzmarszczkowej:

 

 • Intensywna formuła emulsji o bogatym, innowacyjnym składzie.
 • Alternatywa dla botoxu.
 • Do stosowania punktowego w miejscach powstawania zmarszczek mimicznych.
 • Do stosowania regularnego rano i wieczorem oraz w ciągu dnia w razie potrzeby (na wybrane miejsca).
 • Doskonałe uzupełnienie pielęgnacji za pomocą kremu Serox Intensive Result.
 • Szybki efekt  - już po upływie 30 minut od pierwszego zastosowania preparatu głębokość zmarszczek ulega zredukowaniu o średnio 27,34 %.

 

Aplikacja:

Nanieść kroplę preparatu dokładnie na zmarszczki i delikatnie wklepać palcem. Stosować rano i wieczorem oraz w ciągu dnia na wybrane miejsca.

Pojemność  - 15 ml.