Woman Phyto Activ Zobacz większe

Woman Phyto Activ

80332

Nowy produkt

Woman Phyto Activ to produkt opracowany z myślą o kobietach w okresie menopauzy. W tym czasie organizm kobiety ma zwiększone zapotrzebowanie na izoflawony, wapń i witaminę D. WOMAN PHYTO ACTIV zawiera dokładnie przemyślane i zbilansowane połączenie wyciągu z czerwonej koniczyny, witaminy D i wapnia, co neutralizuje skutki zmian w gospodarce hormonalnej i stanie kości. 

Więcej szczegółów

115,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Czerwona koniczyna, dla dobrego samopoczucia kobiety.
W okresie menopauzy organizm kobiety ma zwiększone zapotrzebowanie na izoflawony, wapń i witaminę D. WOMAN PHYTO ACTIV zawiera dokładnie przemyślane i zbilansowane połączenie wyciągu z czerwonej koniczyny, witaminy D i wapnia, co czyni go bardzo wyjątkowym. Okres przekwitania zmienia gospodarkę hormonalną kobiety, wpływając na zmianę samopoczucia i stan kości.

Tabelka

Sposób stosowania: 3 razy dziennie po 1 kapsułce, popić płynem.
. CZERWONA KONICZYNA: zawiera cztery fito estrogeny, które mają bardzo podobną strukturę do żeńskich hormonów i dzięki temu działają podobnie jak one. Estrogeniczne działanie koniczyny ma zastosowanie w łagodzeniu objawów menopauzy: uderzenia gorąca, bolesnego miesiączkowania, rozdrażnienia, przybrania na wadze, zawrotów głowy.
. WAPŃ: wzmacnia układ kostny (z wiekiem jest coraz mniej wapnia w organizmie), reguluje pracę układu nerwowego, serca i ciśnienie tętnicze. Pomocny przy osteoporozie. Wspomaga leczenie alergii, a także krzepliwość krwi.
. WITAMINA D: Pełni funkcję regulowania przemiany wapnia,
a także fosforu a dodatkowo wzmacnia ich wchłanianie z jelit. Witamina D hamuje ilość wydalanego wapnia, jest idealna przy formowaniu układu szkieletowego, wpływa bardzo korzystnie na pracę serca. Korzystnie wpływa na układ nerwowy i mięśniowy dodatkowo zwiększa odporność, a także wspomaga komórki szpiku kostnego.