Figuactiv Shake Latte-Macchiato Zobacz większe

Figuactiv Shake Latte-Macchiato

80203

Nowy produkt

Figuactiv Shake Latte-Macchiato to pełnowartościowy, ale znacznie mniej kaloryczny, odpowiednik tradycyjnego posiłku. Zawiera wszystkie ważne substancje odżywcze. Produkt idealny dla osób na diecie i dla tych, którzy często nie ma mają czasu na przygotowanie np. śniadania, a zwykle troszczą się o dostarczanie organizmowi zbilansowanych dań.

Więcej szczegółów

159,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Ciekawy pomysł na początek dnia - wyśmienita kawa i śniadanie w jednym :)

Figuactiv Shake Latte-Macchiato zawiera wszystkie ważne substancje odżywcze, jakie powinny znaleźć się w każdym z posiłków – witaminy, minerały, mikroelementy – ale ma znacznie mniej kalorii.

- jest połączeniem białka roślinnego i zwierzęcego

- produkt ubogi w laktozę

- bez glutenu

- nie zawiera konserwantów ani rafinowanego cukru (zawiera tylko cukry naturalne).

Program FIGUACTIV:

 

  1. W zależności od celu można zastąpić produktami Figuactiv 1, 2 lub przez krótki okres nawet 3 posiłki dziennie.

 

a)      Optymalne rozwiązanie dla zdrowego odchudzania to zastąpienie dwóch głównych posiłków w ciągu dnia produktami Figuactiv, np.:

 

- śniadanie – np. Figuactiv shake lub Figuactiv Vital Crunchy Canberry z mlekiem lub jogurtem

- tradycyjny posiłek obiadowy (najlepiej obfitujący w warzywa, bez smażonego mięsa i tłustego sosu)

- kolacja – Zupa Figuactiv

 

b) Gdy trzeba szybko zrzucić kilka kilogramów, można przez krótki czas zastąpić produktami Figuactiv wszystkie trzy główne posiłki, pamiętając o wzbogaceniu diety owocami i warzywami (drugie śniadanie, podwieczorek).

 

c) Aby zachować pożądany efekt, wskazane jest trwałe zastąpienie jednego z trzech głównych posiłków wybranym produktem Figuactiv (Shake, Zupa). Ta

 

 

  1. Nie należy też podjadać pomiędzy posiłkami. A jeśli masz chęć na zdrową przekąskę, możesz skorzystać z niskokalorycznej i bogatej w błonnik alternatywy w postaci produktu Figuactiv Linee.

 

  1. Trzeba zadbać o ilość wypijanych płynów (najlepiej sprawdza się woda mineralna i herbaty ziołowe – w sumie minimum 1,5-2 litry). Doskonałym uzupełnieniem każdej diety może być Herbata Figuactiv, która wspiera przemianę materii i wspomaga usuwanie toksyn z organizmu, a jednocześnie wspaniale gasi pragnienie.

 

  1. Efekty diety uzależnione są od:

- wagi wyjściowej

- ilości i rodzaju uprawianego sportu

- indywidualnego tempa metabolizmu

- ilości przyjmowanych płynów

- dyscypliny pomiędzy posiłkami

 

Produkty Figuactiv to zdrowa alternatywa dla „śmieciowego” jedzenia, jakie wybieramy często, będąc w biegu. Przygotowanie pełnowartościowego shake’a lub pożywnej zupy wymaga tyle samo wysiłku, co przyrządzenie ekspresowej zupy w z torebki.

 

Produkty Figuactiv są niezwykle smaczne, różnorodne i - co najważniejsze - dają pewność, że odchudzasz się zdrowo!

Uwaga! Przed odchudzaniem zadbaj o odkwaszenie organizmu! W przeciwnym razie Twoje wysiłki przyniosą niewielki skutek! Zerknij na produkt Probalance.