Figuactiv Mix Zestaw Zobacz większe

Figuactiv Mix Zestaw

80193

Nowy produkt

Figuactiv Mix to pełnowartościowy, ale znacznie mniej kaloryczny, odpowiednik tradycyjnego posiłku. Zawiera wszystkie ważne substancje odżywcze. Produkt idealny dla osób na diecie i dla tych, którzy często nie ma mają czasu na przygotowanie np. obiadu czy kolacji, a zwykle troszczą się o dostarczanie organizmowi zbilansowanych dań.

Więcej szczegółów

379,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Zupa Figuactive Warzywna z Curry zawiera wszystkie ważne substancje odżywcze, jakie powinny znaleźć się w każdym z posiłków – witaminy, minerały, mikroelementy – ale ma znacznie mniej kalorii.

- zup nie zawiera laktozy

- jest bezglutenowa

- pozbawiona konserwantów.

Do zupy można dodać świeżo ugotowane warzywa.

 

Program FIGUACTIV:

 

  1. W zależności od celu można zastąpić produktami Figuactiv 1, 2 lub przez krótki okres nawet 3 posiłki dziennie.

 

a)      Optymalne rozwiązanie dla zdrowego odchudzania to zastąpienie dwóch głównych posiłków w ciągu dnia produktami Figuactiv, np.:

 

- śniadanie – np. Figuactiv shake lub Figuactiv Vital Crunchy Canberry z mlekiem lub jogurtem

- tradycyjny posiłek obiadowy (najlepiej obfitujący w warzywa, bez smażonego mięsa i tłustego sosu)

- kolacja – Zupa Figuactiv

 

b) Gdy trzeba szybko zrzucić kilka kilogramów, można przez krótki czas zastąpić produktami Figuactiv wszystkie trzy główne posiłki, pamiętając o wzbogaceniu diety owocami i warzywami (drugie śniadanie, podwieczorek).

 

c) Aby zachować pożądany efekt, wskazane jest trwałe zastąpienie jednego z trzech głównych posiłków wybranym produktem Figuactiv (Shake, Zupa). Ta

 

 

  1. Nie należy też podjadać pomiędzy posiłkami. A jeśli masz chęć na zdrową przekąskę, możesz skorzystać z niskokalorycznej i bogatej w błonnik alternatywy w postaci produktu Figuactiv Linee.

 

  1. Trzeba zadbać o ilość wypijanych płynów (najlepiej sprawdza się woda mineralna i herbaty ziołowe – w sumie minimum 1,5-2 litry). Doskonałym uzupełnieniem każdej diety może być Herbata Figuactiv, która wspiera przemianę materii i wspomaga usuwanie toksyn z organizmu, a jednocześnie wspaniale gasi pragnienie.

 

  1. Efekty diety uzależnione są od:

- wagi wyjściowej

- ilości i rodzaju uprawianego sportu

- indywidualnego tempa metabolizmu

- ilości przyjmowanych płynów

- dyscypliny pomiędzy posiłkami

 

Produkty Figuactiv to zdrowa alternatywa dla „ śmieciowego” jedzenia, jakie wybieramy często, będąc w biegu. Przygotowanie pełwartościowego shake’a lub pożywnej zupy wymaga tyle samo wysiłku, co przyrządzenie ekspresowej zupy w z torebki.

 

Produkty Figuactiv są niezwykle smaczne, różnorodne i co najważniejsze dają pewność, że odchudzasz się zdrowo.

Uwaga! Przed odchudzaniem zadbaj o odkwaszenie organizmu! W przeciwnym razie Twoje wysiłki przyniosą niewielki skutek! Zerknij na produkt Probalance.