ProBalance Zobacz większe

ProBalance

80102

Nowy produkt

PROBALANCE LR to produkt opracowany z myślą o przywróceniu równowagi kwasowo-zasadowej w organizmie poprzez uzupełnienie codziennej diety w zasadowe składniki mineralne oraz pierwiastki śladowe. Odkwaszenie organizmu jest pierwszym krokiem do przywrócenia pożądanej wagi ciała. Utrzymanie właściwego ph zapobiega rozwojowi wielu przewlekłych schorzeń.

 

Więcej szczegółów

129,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

80% Europejczyków zmaga się z zakwaszeniem organizmu, co wiąże się ze złym samopoczuciem i stwarza warunki rozwoju wielu przewlekłych i nieraz tragicznych w skutkach chorób. PROBALANCE LR to produkt opracowany z myślą o przywróceniu równowagi kwasowo-zasadowej w organizmie poprzez uzupełnienie codziennej diety w zasadowe składniki mineralne oraz pierwiastki śladowe.
Zrównoważony stosunek kwasów do zasad w organizmie jest niezbędny dla naszego zdrowia. W zakwaszonym środowisku krwinki stają się coraz mniej elastyczne i coraz sztywniejsze, dlatego minerały zasadowe zawarte w PROBALANCE LR stanowią silne wsparcie w walce z zakwaszeniem organizmu. Minerały nie występują nigdy w formie czystej, lecz zawsze w solach. Szczególnie ważne dla bioprzyswajalności substancji mineralnych są odpowiednie proporcje tych różnych związków takich jak cytryniany, węglany, np. glukoniany.
PROBALANCE - zawiera podstawowe składniki mineralne, które są łatwo i szybko przyswajalne. Dostarcza wyselekcjonowanych zasadowych soli mineralnych. Ma dużą zdolność wiązania kwasów i ma działanie zasadowe.

Zakwaszenie organizmu prowadzi do różnych dolegliwości: nadciśnieniu, miażdżycy, cukrzycy, nowotworach, nadwadze. Może powodować zmęczenie i brak koncentracji. Może być przyczyną zaburzeń snu, napięcia nerwowego a nawet wypadania włosów.

PROBALANCE LR ZAWIERA
POTAS - 13,5% zalecanego dziennego spożycia (RDA)
MAGNEZ - 53% zalecanego dziennego spożycia (RDA)
WAPŃ - 87% zalecanego dziennego spożycia (RDA)
MIEDŹ - 45% zalecanego dziennego spożycia (RDA)
SÓD - nie ustalono zalecanego dziennego spożycia (RDA)
MOLIBDEN - 160% zalecanego dziennego spożycia (RDA)
CHROM - 150% zalecanego dziennego spożycia (RDA)

Wzmocnienie dla organizmu! Każdy człowiek oprócz białek, węglowodanów i tłuszczów potrzebuje także witamin, minerałów, mikroelementów i wtórnych substancji roślinnych. Właściwe zaopatrzenie organizmu we wszystkie te substancje tworzy podstawy zdrowego i dobrego życia.

CO DAJE PROBALANCE?
* Dostarcza wybranych zasadowych soli mineralnych
* Zawiera minerały i mikroelementy
* Nie zawiera laktozy
Sposób stosowania: 3 x 4 tabletki dziennie. Popić wodą. Bardzo istotne by wypić min 2-3 litry wody w ciągu dnia.
Zawartość: 360 tabletek / 252 g