Microsilver Plus żel do oczyszczania rąk Zobacz większe

Microsilver Plus żel do oczyszczania rąk

25051

Nowy produkt

Microsilver Plus żel do oczyszczania rąk – żel odpowiedni zwłaszcza do szybkiego oczyszczania dłoni podczas podróży, również bez użycia wody. Zawiera substancję czynną – Microsilver BG (czyste, sproszkowane srebro) o działaniu antybakteryjnym oraz smitsonit tworzący ochronna warstwę na skórze dłoni.

Opracowany został w oparciu o filozofię Microsilver – bez parabenów i barwników.

 

Więcej szczegółów

59,90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Skóra dłoni to miejsce, gdzie bytuje bardzo wiele mikroorganizmów, z którymi stykami się na co dzień. Wiele z tych bakterii czy wirusów może stać się przyczyną infekcji. Bardzo istotne jest, by dokładnie myć ręce, zwłaszcza w czasie pobytu miejscach dla nas nowych, np. podczas podróży oraz podczas wizyty w miejscach użyteczności publicznej (sklepy, komunikacja miejska, biblioteka itd.). Często w takich sytuacjach utrudniony jest dostęp do bieżącej wody i mydła, stąd propozycja od firmy LR – wygodny Microsilver Plus żel do szybkiego oczyszczania dłoni, również bez użycia wody.

Stosowanie żelu ułatwia też utrzymanie wysokiego nawilżenia oraz ochronę skóry przed potencjalnymi czynnikami, które mogą ją wysuszyć i spowodować podrażnienie.

 

Skład i działanie:

 

Substancja czynna Microsilver BG - składa się ona z czystego sproszkowanego srebra z wysoce porowatą, gąbczasta strukturą; ma działanie antybakteryjne i odpowiada za srebrnoszary kolor produktu (cecha jakości).

Smitsonit - tworzy ochronną warstwę na skórze dłoni, zapobiegają oddziaływaniu niszczących skórę czynników.

Sprawdzona tolerancja skóry .

Nie zawiera barwników.

Nie zawiera parabenów.

Doskonała jakość – potwierdzona przez Instytut Dermatest DmbH.

Higiena rąk bez użycia wody.

Uczucie odświeżenia.

Redukuje obecność bakterii na dłoniach.

 

 

 

Aplikacja:

Rozprowadzić na dłoniach aż do momentu wchłonięcia się.

 

Pojemność – 75 ml