Microsilver Plus pasta do zębów Zobacz większe

Microsilver Plus pasta do zębów

25090

Nowy produkt

Microsilver Plus pasta do zębów – pasta zawierająca jedyną w swoim rodzaju substancję czynną – Microsilver BG (czyste, sproszkowane srebro), która działa antybakteryjnie. W połączeniu z cynkiem i dekspantenolem chroni jamę ustną przed próchnicą, paradontozą, odświeża oddech oraz odbudowuje szkliwo.

Opracowana została w oparciu o filozofię Microsilver – bez parabenów i barwników

Więcej szczegółów

34,90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Higiena jamy ustnej to istotny element naszej troski o zdrowie. W naszych ustach żyje wiele bakterii, które osadzają się na powierzchni zębów i tam się rozmnażają. Resztki pożywienia, a zawłaszcza cukier, są przez te mikroorganizmy przetwarzane na kwas atakujący szkliwo. Dlatego nieusuwanie bakterii staje się przyczyną ubytków, paradontozy, a także przykrego zapachu.

 

Połączenie trzech substancji czynnych w paście Microsilver Plusczystego srebra, związków cynku oraz dekspantenolu ma na celu usuwanie bytujących w jamie ustnej mikroorganizmów oraz przedłużone zapobieganie ich namnażaniu. Dzięki temu skutecznie:

  • zapobiega próchnicy
  • paradontozie
  • działa przeciwgrzybicznie
  • wyjątkowo skutecznie chroni i odbudowuje szkliwo
  • troszczy się o dziąsła
  • odświeża oddech.

 

Pasta ma potwierdzoną w badaniach przeprowadzonych przez Instytut Dermatest GmbH skuteczność – w 90% badani potwierdzili stabilizacje dziąseł. [ Antybakteryjna pasta do zębów przetestowana na 10 kobietach i mężczyznach w wieku od 18-72 lat przez Dermatest GmbH w ciągu 4 tygodni w kwietniu 2006].

 

Srebrno - szary kolor produktów to rozpoznawalna cecha ich jakości.

 

Stosować rano i wieczorem oraz według potrzeb, szczotkując zęby przez co najmniej 2 minuty.

 

 Tuba 75 ml